full page

Про нас


Ми переїхали!
Нова адреса:

пр.Возз'єднання
(Соборності) 15, офіс 702

Схема проїзду>>

 

GPS Тахеометры

GPS

 

Тахеометри

 

Теодолиты Нивелиры

Теодоліти

 

Нівеліри

 

Ротационные лазерные нивелиры Ротационные лазерные нивелиры

Будівельні комплекти нівелірів оптичних
 

Ротаційні
лазерні нівеліри

Лазерные нивелиры-построители плоскости Приборы вертикального проектирования

Лазерні
нівеліри-побудовники площини

Прилади
вертикального проектування
 

Лазерные дальномеры Штатив NIVOLINE WT20

Лазерні далекоміри

 

Аксесуари

Бинокли Приборы ночного видения

Біноклі

 

Прилади
нічного бачення
Сферою діяльності компанії ГеоЦентр є комплексне постачання найновішого сучасного геодезичного обладнання провідних світових та вітчизняних виробників по всій території України. 


Ми поставляємо та обслуговуємо геодезичні прилади та вимірювальну техніку провідних світових виробників, таких як Trimble, Sokkia, Leica, Seba, Pentax, South, Foif, Geo-Fennel, УОМЗ. Також ми готові запропонувати вузькоспеціалізовану продукцію, яка оптимально вирішує нестандартні завдання геодезії.Мета компанії комплексний продаж геодезичного обладнання у поєднанні з високотехнологічним сервісом та професійним консалтингом. Політика компанії повністю орієнтована на наших клієнтів та реалізується шляхом розширення пропонованого спектру обладнання.

У команді менеджерів компанії ГеоЦентр висококваліфіковані фахівці, які мають профільну вищу освіту та пройшли спеціальні тренінги та курси.

Вони готові запропонувати ряд рішень Ваших технічних завдань, а також розповісти про новинки у світі тахеометрів, GPS систем, теодолітів та нівелірів.


Наш сервісний центр завжди готовий провести повну діагностику обладнання та повноцінний гарантійний та післягарантійний ремонт у найкоротші терміни. Протягом усього часу експлуатації обладнання технічні фахівці надають клієнтам всебічну кваліфіковану допомогу та підтримку з усіх питань, у тому числі і в питаннях роботи з програмним забезпеченням тахеометрів і GPS приймачів.


Ми прагнемо довготривалої співпраці з нашими клієнтами, тому підбираємо та пропонуємо варіанти комплектації в різних цінових сегментах під технічні вимоги та можливості клієнта, не даючи пріоритету якомусь одному виробнику. Ми прагнемо забезпечити клієнту максимальну економічну віддачу від матеріальних вкладень у геодезичне обладнання.

Усі геодезичні прилади проходять обов'язкову передпродажну підготовку (комплектація, паспорт,
робочий стан обладнання).

Геодезичні прилади, що поставляються: